Svietidlá

Každá miestnosť, ale aj exteriér, má špecifické požiadavky na osvetlenie. Okrem dizajnu treba brať do úvahy ergonómiu, možnosti technického riešenia a efektivitu osvetlenia. U nás okrem svietidiel a svetelných zdrojov renomovaných značiek nájdete aj odborné poradenstvo. Náš personál má dlhoročnú prax, prehľad v najnovších trendoch a odpovie na všetky Vaše otázky. Tešíme sa na Vašu návštevu!

O nás

Naša spoločnosť sa venuje realizácii interiérov, výrobe nábytku na mieru, predaju svietidiel a interiérových doplnkov už viac ako 25 rokov. Ponúkame Vám svietidlá tých najlepších prémiových značiek, ale aj lídrov v pomere cena/kvalita.

Značky

LED2

LED2 je rad profesionálnych svietidiel zameraných pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a dobre navrhnuté produkty – esteticky aj technicky.

EGLO

Značka Eglo ponúka úplný a ucelený sortiment osvetlenia pre komerčné aj súkromné priestory. Široká ponuka overených svietidiel za priaznivú cenu.

 

RABALUX

RÁBALUX je synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru cena – kvalita. Každoročne sa obnovujúce produktové portfólio zodpovedá aj najnovším trendom zariaďovania interiéru.

NOWODVORSKI

Značka Nowodvorski bola založená pred 25 rokmi ako rodinná firma. Dnes vysoko cenený výrobca svietidiel je predávaný vo viac ako 50-tich štátoch sveta.

ACB

Španielsky výrobca ACB Iluminacion je známy svojou vysokou kvalitou a priaznivou cenou. Skúsení dizajnéri vytvárajú množstvo svetelných riešení, ktoré dbajú na kvalitu a efektivitu.

SEARCHLIGHT

Britský výrobca svietidiel Searchlight patrí k popredným svetovým výrobcom osvetlenia, ktorý ponúka produkty na všetkých kontinentoch.

LUXERA

Spoločnosť LUXERA bola založená na Slovensku v roku 1994. Medzinárodný obchodný úspech je založený na dlhoročných skúsenostiach s vývojom, výrobou a predajom svietidiel.

ECOLITE

Značka ECOLITE ponúka širokú škálu LED svietidiel s využitím v domácnosti ale aj v priemysle, LED svetelné zdroje, žiarivkové svietidlá, žiarivkové zdroje, …

AZZARDO

Luxusné svietidlá a moderné lampy svetových dizajnérov. Moderné a dizajnérske skvosty, ale aj prírodné a ručne robené lampy.

Showroom

Súčasťou nášho interiérového centra je aj rozsiahly showroom. Jeho časť je venovaná svietidlám. Príďte a nechajte sa inšpirovať vystavenými svietidlami.

Zavolajte nám

0915 788 967

Napíšte nám

Adresa

Na nádvorí 11, 971 01 Prievidza

Email

Telefón

+421 915 788 967

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:30
Sobota: zatvorené