Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/class.phpmailer.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/esvietidla.sk:/home/html/castill.sk:/home/html/esvietidla.sk) in /home/html/esvietidla.sk/functions/config.php on line 95
eSVIETIDLA-lustre, lampy, žiarovky, detské, bodové ~ Kuchynské drezy - UŠETRITE /
 
Vitajte vo svete svetla!
 
 
  Image
Košík: prázdny
Image
Image
 
   
Porovnanie
Image Nemáte do porovnania pridané žiadne produkty.

Image Ako pridať produkt do porovnania?
Výrobcovia


Image Zoznam výrobcov

 

 

Kuchynské drezy a batérie

Hľadáte kvalitný kameninový či nerezový kuchynský drez alebo batériu za výbornú cenu? Navštívte náš internetový obchod na adrese www.edrezy.sk alebo rýchla voľba: kliknite na ikonu eDrezy vpravo.


Najdete: - ponuku Franke - fragranitové a nerezové drezy a batérie, vrátene akciových ponúk, v nižších cenách ako ponúka na trhu výrobca - ponuku TEKA - tegranitové a nerezové drezy a batérie, vrátene akciových ponúk, v nižších cenách ako ponúka na trhu výrobca - ponuku Schock - špičkový výrobca drezov. Nájdete drezy Cristalite a Cristadur, luxusné drezy a batérie, výrobcom určené akcie na vybrané drezy za ceny nižšie ako ponúka samotný výrobca na trhu. Nákupom naraz v oboch obchodoch môžete ušetriť na poštovnom a ešte ušetríte čas behaním po obchodoch.


Ako ušetriť na poštovnom: - nákupom za 232,35€ ( 7 000,00Sk) - doprava kurierom zdarma - nákupom v oboch obchodoch v jeden deň: napísaním poznámky do objednávky na esvietidlach, že súčasne ste zadali objednávku aj na edrezoch ( alebo opačne). Obe Vaše objednávky budú zabalené do jednej zásielky a odoslané.


Pri väčšom odbere - firmy - urobíme radi individuálnu cenovú ponuku ako na svietidlá, tak aj na drezy, či batérie. Veríme, že využijete našu ponuku, ktorú sme robili pre Vaše pohodlie s cieľom umožniť Vám nakúpiť lacnejšie a s plným komfortom z Vašej izby doma. V prípade akýchkoľvek otázok, či pripomienok nás neváhajte kontaktovať:


Predaj svietidiel na www.esvietidla.sk predajna@castill.sk ( viac info v kontaktoch)


Predaj kuchynských drezov a batérií: predajna@castill.sk ( viac info v kontaktoch na stránke www.edrezy.sk)


MARKETING A ADMINISTRATOR: misikova@castill.sk

Vyhľadávanie
Hľadaný výraz:

... v kategóriach:
 
Image Rozšírené vyhľadávanie
Kontaktné údaje
CASTILL, s.r.o.
Na nádvorí 11
Prievidza
97101

Kontaktná osoba:
Silvia Letavayová
Telefón: 0915788967
E-mail: predajna@castill.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Porovnávanie cien na Tovar.sk

Svietidlá

 

     
  | Prihlásenie zákazníka  
  © 2023 svietidla, lustre, lampy, eshop, lacné svetlá, žiarovky, , všetky práva vyhradené | Programming and design: FUSION web solutions | Based on: PHP, MySQL | 09.06.2023 - 12:20:49